0803.19
Diecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia, ks. Piotr Bałos, zaprasza wszystkich Kapelanów i Pracowników Służby Zdrowia na Wielkopostny Dzień Skupienia z udziałem Ks. Bpa Andrzeja Czai w klasztorze sióstr Elżbietanek w Nysie, ul. Sobieskiego 7, który odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku. Rozpoczęcie o godz. 19.00 i przewidywany czas zakończenia około godz. 22.00.
Bardzo gorąca prośba do Kapelanów, aby przekazali zaproszenie Pracownikom Służby Zdrowia i postarali się zorganizować wyjazd dla chętnych. Proszę, aby Kapelani zgłosili ilość uczestników do 5 kwietnia na adres mailowy: x_pierre@wp.pl.
Ks. Piotr Bałos
Pliki do pobrania:
AKTUALNOŚCI
- 1606.26
- 1206.26
- 1006.26
- 1006.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26








