Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu: Wspieranie zdrowia psychicznego dzieci oraz pierwsza pomoc psychologiczna dla rodzin uchodźczych z najmłodszymi dziećmi.

organizowanym przez Instytut Matki i Dziecka w partnerstwie z UNICEF dla pediatrów, lekarzy rodzinnych, pielęgniarek pediatrycznych i położnych, fizjoterapeutów, logopedów, psychologów, pracowników socjalnych oraz innych specjalistów pracujących w systemie ochrony zdrowia, którzy w swojej codziennej praktyce spotykają się z najmłodszymi dziećmi uchodźczymi i ich rodzinami.

Link do strony rejestracji.

1. Szczegółowe informacje