0805.15
„POLAK WĘGIER DWA BRATANKI…”
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu
serdecznie zaprasza pielęgniarki, położne i pielęgniarzy
na wycieczkę do Budapesztu w dniach 19 – 21 czerwca 2015 r.
Pliki do pobrania:
AKTUALNOŚCI
- 1606.26
- 1206.26
- 1006.26
- 1006.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26
- 0806.26








