W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić Państwa na 8. Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej, który [...]

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić Państwa na 8. Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej, który odbędzie się w Bydgoszczy, w dniach 11-14 maja 2023 roku. Szczególne miejsce zostanie poświęcone tematyce związanej z medycyną pola walki, zagadnieniom dotyczącym praktycznym aspektom klinicznym pracy w szpitalnym oddziale ratunkowym oraz problematyce zarządzania i koordynacji pracy szpitalnego oddziału ratunkowego.

Planowane są również sesje poświęcone medycynie ratunkowej wieku dziecięcego, komunikacji medycznej w medycynie ratunkowej, edukacji i wiele innych. Zachęcamy zarówno lekarzy medycyny ratunkowej, jak i ratowników medycznych, pielęgniarki, lekarzy innych specjalności, studentów oraz wszystkich pracowników medycznych i zawodów pokrewnych, których praca lub działalność naukowa związana jest z medycyną ratunkową do aktywnego udziału w Kongresie oraz nadsyłania swoich prac w formie prezentacji ustnych i plakatowych.

Strona wydarzenia: www.ceem2023.pl

1. Pismo informacyjne