Zapraszamy na dwa bezpłatne szkolenia dla personelu medycznego pracującego z dziećmi i młodzieżą (0-17 r.ż), a w szczególności położnych, [...]

Zapraszamy na dwa bezpłatne szkolenia dla personelu medycznego pracującego z dziećmi i młodzieżą (0-17 r.ż), a w szczególności położnych, pielęgniarek środowiskowych, pediatrów, doradców laktacyjnych, pielęgniarek szkolnych.

I SZKOLENIE – „Co się dzieje z tym dzieckiem?”.

Bezpłatne szkolenie dla pracowników POZ, medycznych pracujących z niemowlętami i dziećmi do 6 roku życia.

27 stycznia 2023 (piątek) w godz. 9:00-17:00 – część wykładowa – teoria okiem praktyka, w godz. 17:00-19:00 – część superwizyjna.

28 stycznia 2023 (sobota) w godz. 9:00-17:00 – część warsztatowa, w godz. 17:00-19:00 – część superwizyjna.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez formularz on-line.

II SZKOLENIE – „Boli mnie brzuch, gdy idę do szkoły”. Jak rozpoznawać i leczyć problemy psychiczne w gabinecie lekarskim i pielęgniarskim.

Bezpłatne szkolenie dla personelu medycznego pracującego z dziećmi i młodzieżą.

10 marca 2023 (piątek) w godz. 9:00-17:00 – część wykładowo-warsztatowa, w godz. 17:00-19:00 – część superwizyjna.

11 marca 2023 (sobota) w godz. 9:00-17:00 – część warsztatowa, w godz. 17:00-19:00 – część superwizyjna.

Szkolenia odbywają się w ramach projektu „Razem do rozwoju – Mokotowskie Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży” i jest organizowane przez Partnera projektu –
Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Integracja”. Udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny.

Szczegóły dotyczące szkoleń znajdują się poniżej.

1. „Co się dzieje z tym dzieckiem?”. Bezpłatne szkolenie dla pracowników POZ, medycznych pracujących z niemowlętami i dziećmi do 6 roku życia
  2. „Boli mnie brzuch, gdy idę do szkoły” Jak rozpoznawać i leczyć problemy psychiczne w gabinecie lekarskim i pielęgniarskim. Bezpłatne szkolenie dla personelu medycznego pracującego z dziećmi i młodzieżą