Departament Pielęgniarek i Położnych zaprasza na Konferencję pn. „Normy zatrudnienia – rozwiązania związane z brakiem kadr pielęgniarskich”, która odbędzie [...]

Departament Pielęgniarek i Położnych zaprasza na Konferencję pn. „Normy zatrudnienia – rozwiązania związane z brakiem kadr pielęgniarskich”, która odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2020 r. w godzinach 10.00 do 16.00 w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego ul. Wójcickiego 1/3 Aula im. Roberta Schumana budynek nr 21.

W trakcie konferencji zostaną zaprezentowane propozycje rozwiązań problemów związanych z brakiem kadr pielęgniarskich, zwiększenia kreatywności zarządzających, oferowania różnego rodzaju zachęt wobec pielęgniarek i położnych rozpoczynających karierę zawodową oraz współpracy w tym zakresie naczelnych pielęgniarek z okręgowymi izbami pielęgniarek i położnych.

Szczegóły dotyczące Konferencji i formularz rejestracji znajduje się na stronie

Z powodu ograniczonej ilości miejsc prosimy o rejestrowanie na Konferencję tylko jednej osoby z danej instytucji.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w wydarzeniu.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z Panią Ewą Macieszko tel: 22/63-49-227, e-mail: e.macieszko@mz.gov.pl