Katolicki Ośrodek Adopcyjny i Opiekuńczy serdecznie zaprasza na konferencję naukowo-metodyczną „Świat bez FASD”, która odbędzie się 8 września 2023 [...]
Katolicki Ośrodek Adopcyjny i Opiekuńczy serdecznie zaprasza na konferencję naukowo-metodyczną „Świat bez FASD”, która odbędzie się 8 września 2023 (piątek) w godz. 9:30-14:30 w sali konferencyjnej nr 106 w Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu (ul. Damrota 1).

Patronat honorowy nad konferencją objął Rzecznik Praw Dziecka oraz Prezydent Miasta Opola.

Konferencja dotycząca Alkoholowego Zespołu Płodowego jest dedykowana pedagogom, psychologom, pielęgniarkom, położnym, lekarzom, nauczycielom oraz wychowawcom szkół, przedszkoli, żłobków i placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie Opola. Zapraszamy również przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji działających w sferze pomocy społecznej, rodziców zastępczych, adopcyjnych, kuratorów sądowych, asystentów rodziny oraz wszystkich innych osób szczerze zatroskanych o funkcjonowanie dzieci z trudnościami rozwojowymi, wynikającymi m.in. z FAS.

Prosimy o zarejestrowanie się na konferencję poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny poniżej. Zgłoszenia przyjmowane są tylko i wyłącznie przez niniejszy formularz. Rejestracja równoznaczna jest z potwierdzeniem przyjęcia na konferencję, nie przesyłamy Państwu osobnego potwierdzenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o udziale w konferencji oraz materiały edukacyjne.

Zapraszamy do rejestracji!

1. Program konferencji