OIPiP w Katowicach zaprasza na IV Ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową dla pielęgniarek i położnych "Współczesne pielęgniarstwo operacyjne w Kardiochirurgii".

„Współczesne pielęgniarstwo operacyjne w Kardiochirurgii”

połączoną z warsztatami praktycznymi, zorganizowaną przez Zespół ds. pielęgniarstwa operacyjnego przy OIPiP w Katowicach.

Miejsce konferencji: Ośrodek kształcenia dla Pielęgniarek i Położnych w Łaziskach Górnych, ul. Wodna 15.

Data: 6 listopada, godz.: 09:00 – 16:00.

Karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie Okręgowej Izby pielęgniarek i Położnych w Katowicach – proszę uzupełnić i odesłać do 27 października 2014 roku na adres: pieloper4@wp.pl.

Zgłoszenia przyjmuje Elżbieta Tybinkowska – tel.: 602 832 518 (w sprawie rejestracji uczestników).

Kontakt: Danuta Siemiątkowska – tel.: 604 577 398 (w sprawie konferencji).

Udział w konferencji jest bezpłatny.