2005.24
Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością zapraszam na webinar pt. „Odkryj swoją ścieżkę w Badaniach Klinicznych”, który odbędzie się 21 [...]

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszam na webinar pt. „Odkryj swoją ścieżkę w Badaniach Klinicznych”, który odbędzie się 21 maja 2024 roku o godzinie 19:00 na platformie MS Teams. Jest to wyjątkowa okazja, aby poznać kluczowe aspekty kariery w badaniach klinicznych, zwłaszcza dla pielęgniarek, pielęgniarzy oraz osób, które ukończyły położnictwo.

Nazywam się Anna Jachna, jestem doświadczoną pielęgniarką i liderką w dziedzinie badań klinicznych. Jako prezeska ośrodka badawczego dzielę się swoją wiedzą na temat zarządzania zespołami i wprowadzania innowacji w medycynie. Przekażę swoje doświadczenia związane z łączeniem pasji do opieki zdrowotnej z nauką.

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w pokojach tematycznych, w tym który ja poprowadzę. Każdy uczestnik będzie mógł zaczerpnąć wiedzę bezpośrednio od eksperta i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące pracy w badaniach klinicznych.

Link do wydarzenia

Pliki do pobrania:
  1. Szczegółowe informacje