Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej: www.zdrowie.gov.pl ukazała się informacja o bezpłatnym szkoleniu dla pielęgniarek i położnych organizowanym w [...]

Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej: www.zdrowie.gov.pl ukazała się informacja o bezpłatnym szkoleniu dla pielęgniarek i położnych organizowanym w ramach projektu:

„Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców”.

Projekt „Dzieciństwo bez próchnicy” ma charakter ogólnopolski, jest realizowany przez partnerstwo dziewięciu uczelni medycznych i współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy.

Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach: 28 stycznia i 18 lutego 2016 r. w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych przy ul. Grunwaldzkiej 65 w Poznaniu.

Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.zdrowie.gov.pl.