Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu wygrała postępowanie przetargowe w Ministerstwie Zdrowia dotyczące organizacji szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek [...]

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu wygrała postępowanie przetargowe w Ministerstwie Zdrowia dotyczące organizacji szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek w następujących dziedzinach:

• pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywna opieka,

• pielęgniarstwo operacyjne,

• pielęgniarstwo pediatryczne,

• pielęgniarstwo psychiatryczne,

• pielęgniarstwo geriatryczne.

Specjalizacja będzie całkowicie bezpłatna dla pierwszych 25 osób z najwyższą punktacją uzyskaną na etapie postępowania kwalifikacyjnego.

Rejestracja na szkolenia specjalizacyjne tylko poprzez system SMK.

Przewidywany termin rozpoczęcia zajęć po 25 listopada 2017 roku.

1. Komunikat

W związku z obowiązkiem uzyskania opinii w sprawie podziału dodatkowych środków przekazanych na świadczenia opieki zdrowotnej udzielane przez pielęgniarki i położne na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu prosi o składanie wniosków o udzielanie opinii za okres od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r.

październik –
listopad 2017 r.