ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
1411.17
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu wygrała postępowanie przetargowe w Ministerstwie Zdrowia dotyczące organizacji szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek [...]

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu wygrała postępowanie przetargowe w Ministerstwie Zdrowia dotyczące organizacji szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek w następujących dziedzinach:


  • pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywna opieka,

  • pielęgniarstwo operacyjne,

  • pielęgniarstwo pediatryczne,

  • pielęgniarstwo psychiatryczne,

  • pielęgniarstwo geriatryczne.

Specjalizacja będzie całkowicie bezpłatna dla pierwszych 25 osób z najwyższą punktacją uzyskaną na etapie postępowania kwalifikacyjnego.

Rejestracja na szkolenia specjalizacyjne tylko poprzez system SMK.

Przewidywany termin rozpoczęcia zajęć po 25 listopada 2017 roku.

Pliki do pobrania:
  1. Komunikat

OPINIOWANIE PODWYŻEK PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH – 2017

Szanowni Świadczeniodawcy,
uprzejmie informujemy, że w celu uzyskania opinii w sprawie podziału dodatkowych środków przekazanych na świadczenia opieki zdrowotnej udzielane przez pielęgniarki i położne na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu prosi o składanie wniosków o udzielanie opinii za okres od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r., zgodnie z poniższym formularzem.

PODWYŻKI W POZ

NAJNOWSZY NUMER BIULETYNU

biuletyn_opip_nr_41

nr 41

grudzień 2017 r. –
styczeń 2018 r.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE