Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie zaprasza na postępowanie kwalifikacyjne; na SZKOLENIE SPECJALIZACYJNE W [...]

na SZKOLENIE SPECJALIZACYJNE W DZIEDZINIE

PIELĘGNIARSTWA RODZINNEGO DLA PIELĘGNIAREK

w województwie opolskim

które odbędzie się w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Opolu
przy ul. Budowlanych 44 A

5 kwietnia 2017 r. o godzinie 15:30

Szczegółowe informacje w załączonym pliku.

1. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Pielęgniarstwa Rodzinnego dla Pielęgniarek