Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie zaprasza na postępowanie kwalifikacyjne; na SZKOLENIE SPECJALIZACYJNE W [...]

na SZKOLENIE SPECJALIZACYJNE W DZIEDZINIE

PIELĘGNIARSTWA RODZINNEGO DLA PIELĘGNIAREK

w województwie opolskim

które odbędzie się w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Opolu
przy ul. Budowlanych 44 A

5 kwietnia 2017 r. o godzinie 15:30

Szczegółowe informacje w załączonym pliku.

1. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Pielęgniarstwa Rodzinnego dla Pielęgniarek

W związku z obowiązkiem uzyskania opinii w sprawie podziału dodatkowych środków przekazanych na świadczenia opieki zdrowotnej udzielane przez pielęgniarki i położne na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu prosi o składanie wniosków o udzielanie opinii za okres od 01.09.2017 r. do 31.08.2018 r.

październik –
listopad 2017 r.