Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar: "Krótki kurs diagnostyki laboratoryjnej dla pielęgniarek, położnych i nie tylko".
Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar: „Krótki kurs diagnostyki laboratoryjnej dla pielęgniarek, położnych i nie tylko”, który odbędzie się w dniach:

15.12.2021 r. o godz. 12:30 i 17:00,
23.06.2021 r. o godz. 12:30 i 17:00.

O czym będziemy rozmawiać:
  1. Wpływ jakości badań laboratoryjnych na proces terapeutyczny/ proces pielęgnowania.
  2. Jak poprawnie pobrać materiał do badań laboratoryjnych, aby zapobiec błędom przedlaboratoryjnym? Wiarygodność wyników – rola pobierającego materiał do badań.
  3. Badania laboratoryjne, na które kieruje Pielęgniarka i Położna – o czym należy pamiętać?
  4. Ocena parametrów krytycznych – jak pobrać materiał, jak interpretować badanie?
  5. Diagnostyka laboratoryjna w systemach jakości wdrażanych w podmiotach leczniczych.
  6. Studium przypadków.

Fundacja Akademia Aesculap