Zapraszamy do udziału w konferencji dla przedstawicieli ochrony zdrowia nt. przeciwdziałania przemocy w rodzinie pt.: „Psychologiczne i prawne aspekty [...]

Zapraszamy do udziału w konferencji dla przedstawicieli ochrony zdrowia nt. przeciwdziałania przemocy w rodzinie pt.: „Psychologiczne i prawne aspekty związane z przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie”, realizowanej przez Studio Profilaktyki Społecznej w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

30.09 – 01.10.2019 Hotel City SM*** Business & SPA w Krakowie

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli ochrony zdrowia, w tym pielęgniarek, lekarzy, ratowników medycznych zasiadających w Zespołach Interdyscyplinarnych, a także studentów ostatnich dwóch lat studiów medycznych.

Konferencja zapewni uczestnikom wiedzę na temat zjawiska przemocy w rodzinie, w tym przemocy wobec dzieci, prawnych i psychologicznych aspektów przeciwdziałania przemocy w rodzinie, kompetencji i zadań przedstawicieli ochrony zdrowia w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, realizacji procedury „Niebieskie Karty”.

Harmonogram konferencji i karta zgłoszeniowa

Wiodący wykładowcy:

• dr n. med. Joanna Krzyżanowska-Zbucka,

• dr Agnieszka Widera-Wysoczańska

• Mariusz Moderski

• Urszula Podsiadło

• Jana Lisna-Nożykowska

• Aneta Mikołajczyk

Jeśli masz dodatkowe pytania, lub potrzebujesz więcej informacji dzwoń:
Agnieszka Dudek
e-mail: kierownik@sps.org.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00