ul. Budowlanych 44 A
45-123 Opole
2606.19
Zapraszamy do udziału w konferencji dla przedstawicieli ochrony zdrowia nt. przeciwdziałania przemocy w rodzinie pt.: „Psychologiczne i prawne aspekty [...]

Zapraszamy do udziału w konferencji dla przedstawicieli ochrony zdrowia nt. przeciwdziałania przemocy w rodzinie pt.: „Psychologiczne i prawne aspekty związane z przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie”, realizowanej przez Studio Profilaktyki Społecznej w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

30.09 – 01.10.2019 Hotel City SM*** Business & SPA w Krakowie

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli ochrony zdrowia, w tym pielęgniarek, lekarzy, ratowników medycznych zasiadających w Zespołach Interdyscyplinarnych, a także studentów ostatnich dwóch lat studiów medycznych.

Konferencja zapewni uczestnikom wiedzę na temat zjawiska przemocy w rodzinie, w tym przemocy wobec dzieci, prawnych i psychologicznych aspektów przeciwdziałania przemocy w rodzinie, kompetencji i zadań przedstawicieli ochrony zdrowia w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, realizacji procedury „Niebieskie Karty”.

Harmonogram konferencji i karta zgłoszeniowa

Wiodący wykładowcy:

  • dr n. med. Joanna Krzyżanowska-Zbucka,

  • dr Agnieszka Widera-Wysoczańska

  • Mariusz Moderski

  • Urszula Podsiadło

  • Jana Lisna-Nożykowska

  • Aneta Mikołajczyk

Jeśli masz dodatkowe pytania, lub potrzebujesz więcej informacji dzwoń:
Koordynator
Agnieszka Dudek
tel. 660 675 194
e-mail: kierownik@sps.org.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
Aleja 29 Listopada 39A, 31-425 Kraków