1503.24

Pielęgniarka

Miejsce pracy: Centrum Kardiologii przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 23, 46-200 w Kluczborku.

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie opieki pielęgnacyjnej nad Pacjentem przebywającym na oddziale;

  • Samodzielne udzielanie, w określonym zakresie, świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych, rehabilitacyjnych oraz z zakresu promocji zdrowia;

  • Obsługa sprzętu medycznego;

  • Ścisła współpraca z lekarzami pracującymi na oddziale.

Poszukiwane kompetencje:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju umiejętności zawodowych i interpersonalnych;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Komunikatywność, systematyczność i dyspozycyjność;

  • Umiejętność obsługi komputera;

  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Oferujemy:

  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki (umowa o pracę, umowa B2B, umowa zlecenie);

  • Elastyczny grafik w systemie zmianowym;

  • Serdeczną atmosferę współpracy w gronie wysoko wykwalifikowanego i zaangażowanego zespołu;

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;

  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń;

  • Dobrą organizację pracy – wsparcie zespołu Pielęgniarek oraz Personelu administracyjnego.

Pliki do pobrania:
  1. Oferta pracy