Prometriq Akademia Zarządzania zaprasza wszystkie osoby prowadzące indywidualne praktyki lekarskie, stomatologiczne i pielęgniarskie na bezpłatne webinarium.

Prometriq Akademia Zarządzania zaprasza wszystkie osoby prowadzące indywidualne praktyki lekarskie, stomatologiczne i pielęgniarskie na bezpłatne webinarium „RODO w Twojej praktyce”, dzięki któremu uzyskają Państwo możliwość uporządkowania dokumentacji RODO zgodnie z aktualnymi wytycznymi.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Intensywny kurs menedżerski dla pracowników ochrony zdrowia” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatnie publikację „RODO w twojej praktyce. Pytania i odpowiedzi”, materiały szkoleniowe (pendrive i prezentacja) oraz certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę.

Terminy webinarów:

• „RODO w praktyce pielęgniarki i położnej” 19.06.2020 godzina 11:00

• „RODO w praktyce stomatologa” 20.06.2020 godzina 11:00

• „RODO w praktyce lekarza specjalisty” 20.06.2020 godzina 14:00

Zapisy: sekretariat@prometriq.pl. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.