STANOWISKO:

Pielęgniarka/ Pielęgniarz
Pielęgniarka/ Pielęgniarz na Bloku Operacyjnym

Zapraszamy do nawiązania współpracy z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Opolu w ramach umowy o pracę, umowy zlecenia bądź umowy kontraktowej – w zależności od indywidualnych preferencji oraz bieżących możliwości organizacji pracy szpitala.

STANOWISKO:

Specjalista ds. epidemiologii

Zapraszamy do nawiązania współpracy z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Opolu w ramach umowy o pracę osoby posiadające tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa i specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego lub będące w trakcie specjalizacji bądź studiów na kierunku pielęgniarstwa II, lub też osoby posiadające tytuł specjalisty epidemiologii lub higieny i epidemiologii z co najmniej 6-letnim doświadczeniem w podmiocie leczniczym udzielającym całodobowo świadczeń zdrowotnych.

1. Ogłoszenie na stanowisko Pielęgniarka/ Pielęgniarz
  2. Ogłoszenie na stanowisko Pielęgniarka/ Pielęgniarz na Bloku Operacyjnym