Zachęcamy do zapoznania się z artykułem Nietrzymanie moczu jako skutek uboczny radioterapii – perspektywa komunikacji z pacjentem, dr n. [...]

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem Nietrzymanie moczu jako skutek uboczny radioterapii – perspektywa komunikacji z pacjentem, dr n. med. Grażyny Stadnickiej, specjalistki w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i nauczyciela akademickiego w Zakładzie Pielęgniarstwa Położniczego-Ginekologicznego w Katedrze Położnictwa i Ginekologii na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Artykuł powstał w ramach programu edukacyjnego Akademia Pielęgniarstwa i Położnictwa Sudocrem Expert. Patronat honorowy nad programem objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych. Patronat merytoryczny Polskie Towarzystwo Położnych. Partnerem programu edukacyjnego jest Teva.

1. Nietrzymanie moczu jako skutek uboczny radioterapii – perspektywa komunikacji z pacjentem, dr n. med. Grażyna Stadnicka