1202.24

DIAGNOSTYKA S.A. jest największą w Polsce, prywatną firmą w branży diagnostyki laboratoryjnej, działającą na terenie całego kraju. Obecnie zatrudnimy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Miejsce pracy: Opole, Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii, ul. W. Reymonta 8.

Twój zakres obowiązków:

  • pobieranie i oznakowanie materiału do badań,

  • przygotowanie materiału i zleceń do przewozu,

  • wydawanie wyników pacjentom,

  • obsługa programu komputerowego,

  • przyjmowanie pieniędzy za badania indywidualne,

  • sporządzanie raportu kasowego.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • doświadczenie zawodowe przy pobieraniu materiału od dzieci i dorosłych,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,

  • komunikatywność, zorientowanie na klienta,

  • skrupulatność i cierpliwość w realizacji codziennych zadań,

  • chęci do zdobywania nowej wiedzy.

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (możliwe też zatrudnienie na kontrakt),

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 do 14:35,

  • pakiet socjalny m.in: karta MultiSport lub Medicover, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne, dodatkowe świadczenia okolicznościowe,

  • dofinansowanie nauki języków obcych, szkoleń i kursów.

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza