Zapraszamy na bezpłatne szkolenie e-learning: Czy poza kontrolą glukozy można poprzez aplikację obsługującą glukometr monitorować masę ciała lub ciśnienie tętnicze pacjenta?

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie e-learning

Szkolenie poświęcone będzie roli nowoczesnych technologii w codziennej opiece nad pacjentami. Tematem naszego spotkania będzie: Czy poza kontrolą glukozy można poprzez aplikację obsługującą glukometr monitorować masę ciała lub ciśnienie tętnicze pacjenta?

W dobie postępu technologicznego aplikacje medyczne stają się coraz bardziej zaawansowane, oferując nie tylko podstawowe funkcje, ale także szereg dodatkowych możliwości, które mogą znacząco wspierać pracę pielęgniarek. Szkolenie to będzie okazją do zdobycia praktycznej wiedzy.

elearning-baner-pion