0504.24
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu wynegocjowała ze Spółką MOL Polska specjalną ofertę rabatową na zakup paliwa dla członków naszej Izby...

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu wynegocjowała ze Spółką MOL Polska specjalną ofertę rabatową na zakup paliwa dla członków naszej Izby: pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych.

W ramach programu „LOTOS dla medyków” oferujemy pielęgniarkom i położnym naszej Izby karty paliwowe – LOTOS BIZNES, akceptowane w sieci niemal 400 stacji własnych i partnerskich działających w Polsce pod marką MOL oraz LOTOS, w tym 38 stacji typu MOP, zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych. Atlas stacji dostępny jest na stronie mapastacji.molpolska.pl.

Przyznane warunki rabatowe mają obowiązywać bezterminowo.

REGULAMIN korzystania z kart

Karty LOTOS Biznes umożliwiają tankowanie z rabatem, a dla osób prowadzących działalność gospodarczą dodatkowo upraszczają rozliczenia księgowe dzięki fakturze zbiorczej. Proponowane rabaty są następujące:

Na wszystkich stacjach MOL/LOTOS

TOWAR Wartość upustu TOWAR Wartość upustu
Olej napędowy 15 gr/litr ON Dynamic/ EVO Plus 20 gr/litr
Benzyny 15 gr/litr Pb98 Dynamic/ EVO Plus 20 gr/litr
LPG 7 gr/litr Myjnia 15 %
Oleje i płyny do spryskiwaczy 10 % Gastronomia CAFE, PUNKT/ FRESH, CORNER 10 %
Jak otrzymać kartę?

Sposób pozyskania karty zależy od Państwa sytuacji zawodowej i potrzeb w zakresie rozliczeń:

  1. Dla osób nie potrzebujących faktur VAT (transakcje będą rozliczane paragonami fiskalnymi) – karta zostanie wydana za pośrednictwem Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Opolu; znajdzie się na niej imię i nazwisko użytkownika. Wypełnij wniosek o kartę dostępny w linku poniżej tej informacji; karta wraz z aktywacyjnym kodem PIN zostanie wysłana do Ciebie na podany adres pocztą wraz z instrukcją aktywacji.
  2. Użytkownik może zamówić jedną lub dwie karty rozliczane paragonami bez numeru NIP. Dodatkową kartę można udostępnić np. członkowi rodziny.
  3. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą potrzebujących faktur VAT np. prowadzących praktykę zawodową proponowana jest umowa gotówkowa – płatność na stacji po cenie z rabatem, gotówką lub kartą płatniczą – prosimy o zarejestrowanie się na stronie https://www.lotosbiznes.pl/klient/tankujnajtaniej, a następnie zgłoszenie się mailem (z podaniem numeru NIP) na adres: marcin.gerwatowski@lotospaliwa.pl w celu zmiany warunków rabatowych na przysługujące w programie LOTOS dla medyków. Przy rejestracji można zamówić odpowiadającą potrzebom działalności ilość kart, skonfigurować częstotliwość fakturowania itp.
  4. Jeżeli posiadasz aktywną umowę LOTOS Biznes z gorszymi warunkami rabatowania – zgłoś się drogą mailową, z podaniem numeru NIP działalności do koordynatora oferty w LOTOS Paliwa z wnioskiem o zmianę rabatów do wartości z programu „LOTOS dla medyków”. Kontakt do koordynatora: marcin.gerwatowski@lotospaliwa.pl.
Pliki do pobrania:
  1. Wniosek o kartę dla osób nie potrzebujących FV
Po wypełnieniu i podpisaniu wniosku proszę przesłać go na adres:

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu
ul. Budowlanych 44A
45-123 Opole

Zapraszamy do zamawiania kart rabatowych.

W imieniu
Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych
w Opolu

Przewodnicząca
Jolanta Grzyb