2806.24

Vita-Medic Centrum Odnowy BioMedycznej w Dobrzeniu Wielkim poszukuje do pracy w Klinice absolwenta/ki pielęgniarstwa/ ratownictwa medycznego z minimum 3-letnim doświadczeniem.

Wykształcenie:

  • studia licencjackie/ magisterskie na kierunku pielęgniarstwo,

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • książeczka sanepidowska.

Umiejętności:

  • życzliwe podejście do pacjenta,

  • dbałość o szczegóły wykonywanych zabiegów,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • umiejętność współpracy w Zespole.

Opis stanowiska:

  • pobieranie materiału do badań laboratoryjnych,

  • podłączanie kroplówek,

  • opieka nad pacjentem/ follow up i prowadzenie dokumentacji pacjenta,

  • obsługa programów recepcyjnych (kasa fiskalna, programy ms office, program obsługi pacjentów),

  • sporządzanie dokładnych i terminowych raportów,

  • obsługa urządzeń prozdrowotnych: komora hiperbaryczna, urządzenie bemer (gwarantujemy szkolenie z obsługi),

  • realizacja usług pielęgniarskich (ściągnie szwów, stawianie baniek i inne),

  • obsługa recepcji – umawianie pacjentów/ odbieranie telefonów/ prowadzenie komunikacji mailowej.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • szkolenia produktowe, usługowe,

  • rozwój zawodowy,

  • pracę w komfortowych warunkach, w nowoczesnej, dobrze wyposażonej placówce, w profesjonalnym, sympatycznym zespole.

Kontakt:

e-mail: kontakt@vita-medic.pl
Telefon: +48 604 349 478
Vita Medic, ul. Namysłowska 36, 46-081 Dobrzeń Wielki

vita-medic-oferta